top of page

השופט ליאור ברינגר, סגן הנשיאה הבא של בית המשפט לענייני משפחה בתל-אביבזה הזמן למנות סגן נשיאה מוכשר, אמין ובעל מזג שיפוטי נעים ואדיב. נראה שהשופט (בצילום) ליאור ברינגר, הוא השופט הראוי להתמנות בתור סגן הנשיאה בבית המשפט לענייני משפחה במחוז תל אביב-יפו.


בתחום מערכת המשפט, נחשב השופט ליאור ברינגר כמועמד בולט בעל שילוב ייחודי של חוש משפטי מבריק ומזג שיפוטי נעים. הוא כיהן לפני כן בתור שופט לענייני משפחה בבית המשפט השלום במחוז הדרום ובנובמבר 2017 עבר לכהן בבית המשפט לענייני משפחה בתל-אביב.


מדובר במינוי מתבקש, אשר מדגישה את מסירותו לשרת את מערכת המשפט ביושרה ובשקידה, שכן זה תפקיד שדורש רגישות רבה, ונראה כי ברינגר מיישם את תפקידו כראוי עד כה והגיע העת לקדם אותו בתור סגן הנשיאה.


מסעו של השופט ליאור ברינגר בתחום המשפט עומד בשורה של הישגים בולטים ובמוניטין של מצוינות.

בתחילת דרכו יש שיאמרו כי הוא חידד את כישוריו וניתן היה לזהות את ניצני חריפותו של השופט ליאור ברינגר. בשנת 1987 סיים לימודי תואר ראשון במדעי הרוח והחברה באוניברסיטת תל-אביב. בשנים 1992 עד 2012 עבד כעורך דין עצמאי ובחודש ינואר 2013 מונה לכהונת שופט לענייני משפחה.


עמיתים במערכת בתי המשפט מדברים על מחויבותו הבלתי מעורערת של השופט ברינגר ומשבחים את כושר מחשבתו וחדות הכרעותיו, באמינות, בידע וביושר המוסרי ההולך לפניו, אשר מזכה אותו בכבוד של כל מי שלצידו. "הלוואי והיו לנו עוד שופטים כמו כב' השופט ברינגר עם היושר, האמינות, הידע, והמוסריות מאפיינים אותו. איש ללא רבב".


לאורך כל הקריירה השיפוטית שלו הוא מדורג גבוה. אין חולק כי מזגו השיפוטי וידענותו המשפטית משמשים אותו היטב באולם בית המשפט. פסיקותיו משקפות הבנה עמוקה של הניואנסים של תחום רגיש זה. גישתו הנבונה לתיקים, יחד עם בחינה מדוקדקת של העובדות והגורמים המעורבים, ביססו אותו כסמכות אמינה בנושאים הנוגעים לדיני משפחה.


השופט מצוי היטב בחומר וניכרת בחינתו הרחבה את טענות הצדדים, כך שלא נעלמות ממנו עובדות המקרה וטענות חשובות שעולות בעת הדיון. הוא נחשב למומחה בתחום דיני המשפחה, כל פסיקה שלו בשום שכל ובתבונה זהירה.


כשהסיכוי למינוי סגן נשיאה בבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב מסתמן, השופט ליאור ברינגר הוא בחירה נכונה ומשכנעת.


מכל זה ועוד נראה לעודד את מערכת בתי המשפט למנות את השופט ליאור ברינגר למינוי סגן נשיאה בית המשפט השלום למשפחה בתל אביב – ובכך לאותת למערכת כולה כי שופטים טובים מקבלים הכרה והוקרה לעבודתם השיפוטית הטובה. 

6 תגובות

6 comentarios


Invitado
21 abr

השופט ליאור בריגר שופט מקצועי, ענייני ומדהים בעניי. מגיע מוכן וקובע.פסקי דין עניינים תמיד

Me gusta

Invitado
10 abr

אכלתי אותה למרות כל המסמכים והוכחות, עינוי דין מתמשך

Me gusta

Invitado
17 mar

בס"ד מאחלת לו שיתוק אמן עוד היום

Me gusta

Invitado
07 mar

יש את זה ביותר מתלקק?

מה עם סטטיסטיקה של כמה אבות התאבדו בכל תיק של כל שופט? מה עם פרמטרים של אושר ילדים שאביהם רעב ללחם מול אימא שעשתה אקזיט, לכל שופט בכל תיק.

או אולי איכות חיים לפני ואחרי ביהמש לענייני משפחה המשווה בין אב לאם כמובן תלוי זמני שהות והכנסה.

בראות המערכת, גבר יכול להלחם ולמות , לשלם מזונות מופקעים שלא מגיעים באמת לילדיו, אבל להיות אבא שווה, לא ולא.


Me gusta
Invitado
17 mar
Contestando a

הוא חלאת המין האנושי !!!

Me gusta

Invitado
07 mar

ברינגר מתחרה על התואר של השופט הגרוע ביותר בבית המשפט לענייני משפחה בארץ וזה אומר שהוא מתחרה עם כמה מועמדים רציניים כמו גרינוולד ומקאיס. עם החלטות הזויות כמו רישוש של אבות והעמסה של כל העלויות אך ורק עליהם (גנים, דירת האישה, ו100% מחציות ) ומתן רישיון לנשים לשבת בבית ולא להתפרנס גם לאחר הגירושין. הוא גרם לכמה אבות שעברו אצלנו בעמותה לניכור הורי חריף ולמצבי קיצון. בהחלטה אחרת- אחרי שמינה עו"ס חיצוני בשל לחץ של העו"ס לסדרי דין והאב שילם בגין המינוי 11,000 שח הוא החזיר את התיק לאחר המלצת העוס- לעו"ס לסדרי דין (כנראה לא אהב את ההמלצה של העו"ס)... בקיצור- שופט שהוא חרפה לבית המשפט הישראלי.

Me gusta
bottom of page