top of page

שמות המועמדים שעניינם יידון לפני הוועדה לבחירת שופטים 2024



בחירת מנהל בתי המשפט לכהונת שופט מחוזי

השופט צחי עוזיאל

 

לבית המשפט המחוזי נצרת – נוף הגליל

השופט נעמן אדריס, השופטת אילנית אימבר, השופט שלמה בנג'ו, השופט הצבאי נתנאל בנישו, השופט אריאל ברגנר, השופטת ג'מילה ג'בארין, השופטת טל ויסמן בן-שחר, השופט אסף זגורי, השופט סאמר ח'טיב, השופט מורן מרגלית, השופט זאי פלאח, השופטת אפרת רבהון,  השופטת ורד ריקנטי- רוסהר


לבתי משפט השלום במחוז צפון

עורכת הדין עינת בלוקא, עורך הדין אלישי בן יצחק, עורך הדין ענאן גאנם, הרשמת הבכירה עביר גבריס, עורכת הדין מייסון זחאלקה אבו פנה, הרשמת הבכירה מיכל זינגר, הרשם הבכיר מוהנד חלאילה, עורך הדין הדר מסורי, רשמת הוצאה לפועל אביגיל סלע, עורך הדין עופר שובל


לבתי משפט השלום ענייני משפחה במחוז צפון

עורכת הדין גלית מרגלית ביטון לנקרי, עורך הדין סמי ישראל, הרשם הבכיר איתי כרמי, עורך הדין תומר שלם


לבתי המשפט לתעבורה במחוז צפון

עורך הדין יוסף יעקבי, עורך הדין יואב נוריאלי, עורך הדין רומן קלוגרמן


רשם בכיר לבתי משפט השלום במחוז צפון

רשם הוצאה לפועל סאלם ג'דעון, עורכת הדין רולא חמאתי, רשמת הוצאה לפועל איה מחאג'נה קרמאן, עורך הדין יוסף פיניאן, עורך הדין מילאד תלחמי


לבית המשפט המחוזי חיפה

דוקטור מאור אבן חן, השופט נעמן אדריס, השופטת אילנית אימבר, השופטת הדסה אסיף, השופט זיו אריאלי, השופט שלמה בנג'ו, השופט הצבאי נתנאל בנישו, השופט אריאל ברגנר, השופטת מיכל ברלינר לוי, השופטת ג'מילה ג'בארין, השופט אייל דורון, השופט רמזי חדיד, השופט סאמר ח'טיב, השופט יוסף טורס, השופט אחסאן כנעאן, השופט אמיר סלאמה, השופטת נסרין עדוי-ח'דר, השופט זאיד פלאח, השופט יואב פרידמן, השופט אילן צור, השופט אפרים צ'יזיק, השופטת ענבל קצב-קרן, השופט גיל קרזבום, השופטת אפרת רבהון, השופטת עידית רז וינברגר, השופטת לובנה שלאעטה-חלאילה, השופטת נגה שמואלי-מאייר, השופטת טל תדמור-זמיר


לבתי משפט השלום במחוז חיפה

עורך הדין שמעון אשואל, עורכת הדין עינת בלוקא, עורכת הדין ריקי בן ברק, עורך הדין ערן בר, עורך הדין ענאן גאנם, הרשמת הבכירה עביר גבריס, הרשמת הבכירה אילנה הדר, עורכת הדין עינבל הוכמן- אמויאל, עורכת הדין קרן וינברג- אייל, עורך הדין ערן זלר, עורכת הדין מירית חביה דגן, הרשם הבכיר חילמי חג'וג', עורכת הדין ראניה חדאד סרוג'י, עורך הדין יעקב טורס, הרשם הבכיר אורן כרמלי, עורך הדין הדר מסורי, עורכת הדין גנווה נחאס עראף, עורך הדין איתי נעמן, רשמת הוצאה לפועל אביגיל סלע, עורך הדין יהויכים ספיר, הרשמת הבכירה מיכל פרבר, עורכת הדין מיטל צפרוני, עורך הדין אייל רגב, עורך הדין עופר שובל, עורך הדין בוריס שרמן


לבתי משפט השלום ענייני משפחה במחוז חיפה

עורך הדין ירון אלתרזון, עורך הדין שמעון אשואל, עורכת הדין רונית ויצמן, עורך הדין סמי ישראל, רשמת הוצאה לפועל אלה פטל, עורך הדין תומר שלם


לבתי המשפט לתעבורה במחוז חיפה

עורכת הדין איזבלה איליסייב, עורכת הדין ראניה חדאד סרוג'י, עורך הדין יואב נוריאלי, עורכת הדין גנווה נחאס עראף, עורך הדין רומן קלוגרמן


רשם בכיר לבתי משפט השלום במחוז חיפה

רשם הוצאה לפועל סאלם ג'דעון, עורכת הדין רולא חמאתי, רשמת הוצאה לפועל איה מחאג'נה קרמאן, רשם הוצאה לפועל גיא סמולרצ'יק, עורכת הדין איריס ענבי, עורך הדין ערן שחר, עורך הדין גיל שפטל


לבית המשפט המחוזי ירושלים

השופטת קרן אזולאי, השופט עמיצור איתם, השופט מרדכי בורשטין, השופט אריה ביטון, השופט שלמה בנג'ו, השופטת אורית בן-דור ליבל, השופט הצבאי נתנאל בנישו, השופט אריאל ברגנר, השופט יוסף ברכיה, השופטת רבקה גלט, השופטת מיכל הירשפלד, עורך הדין דוד-מיכאל זיילר, השופט מוחמד חאג' יחיא, השופטת חוי טוקר, השופט שמעון לייבו, השופט ירון מינטקביץ, השופטת פנינה נויבירט, השופטת ג'ויה סקפה-שפירא, השופט אלעד פרסקי, השופט אילן צור, השופטת מוריה צ'רקה, השופט ערן שילה


לבתי משפט השלום במחוז ירושלים

עורכת הדין צפורה אוחנה קפש, הרשם הבכיר טדי ארז, עורך הדין אריאל ארליך, עורך הדין שמעון אשואל, עורך הדין אלישי בן יצחק, עורך הדין רועי גרוסברגר, עורכת הדין יהודית דורי דסטון, עורך הדין אופיר טישלר, עורך הדין מאיר יונתן טרופר, עורך הדין עופר יובל יבלונסקי, הרשמת הבכירה טלי להב, עורך הדין דן ליברמן, הרשם הבכיר צוריאל לרנר, הרשמת ליאור משאלי שלומאי, הרשמת הבכירה סמאח סאבר מסארווה, עורך הדין גיא פורר, עורכת הדין חגית פלאוט- באב"ד, עורך הדין יובל קדר, עורכת הדין צפורה שילוני, עורך הדין שלומי שניידר


לבתי משפט השלום ענייני משפחה במחוז ירושלים

הרשם הבכיר ערן אביטל, עורך הדין שמעון אשואל, עורך הדין משה בראון, הרשמת הבכירה ריבי לב אוחיון, עורך הדין דוד קופל


רשם בכיר לבתי משפט השלום במחוז ירושלים

עורכת הדין עדי אלון שוב, עורך הדין דוד ארמון, עורך הדין רועי בראו, עורכת הדין רוית טל, עורכת הדין לימור לב, רשם הוצאה לפועל גיא סמולרצ'יק, עורכת הדין איריס ענבי, עורך הדין אדם קדש


לבית המשפט המחוזי באר שבע

השופט אחמד אבו-פריחה, השופט הצבאי נתנאל בנישו, השופט אלון גביזון, השופט אמיר דורון, השופטת נועה חקלאי, השופטת פאני גילת כהן, השופטת אורית קלרה ליפשיץ, השופט רון סולקין, השופט יואב עטר, השופט אילן צור, השופטת עירית קויפמן

 

לבתי משפט השלום במחוז דרום

הרשם הבכיר ערן אביטל, עורכת הדין שרית אלישע-אל עמי, עורך הדין אלישי בן יצחק, עורך הדין חן בן-שלום, עורך הדין אסיף גיל, עורך הדין איחסאן ווהבי, עורך הדין עמיחי חביביאן, עורך הדין מאיר יונתן טרופר, הרשמת הבכירה עידית כלפה, עורך הדין ערן צברי, עורך הדין יובל קדר, עורך הדין עופר קורלנדר, עורכת הדין צפורה שילוני


לבית משפט השלום אילת

עורך הדין חן בן-שלום, עורך הדין נחמיה גורל, עורך הדין ניר שנידרמן


לבתי משפט השלום ענייני משפחה במחוז דרום

עורכת הדין הילה אוחיון גליקסמן, עורך הדין שמעון אשואל, רשמת הוצאה לפועל דיאנה פסו-ואגו


לבית משפט השלום ענייני משפחה אילת

עורך הדין סמי ישראל


לבתי המשפט לתעבורה במחוז דרום

עורך הדין שחדה אבו מדיעם, עורך הדין אלמוג אזולאי, עורך הדין רועי בראון, עורך הדין תומר לביא, עורכת הדין חופית עדן נבו- אבקסיס, עורכת הדין ליאור קליין-מרק


רשם בכיר לבתי משפט השלום במחוז דרום

עורכת הדין רוית כהן חסון, רשם הוצאה לפועל גיא סמולרצ'יק, עורכת הדין נועה רבינסקי רייכל, עורכת הדין הילה שורץ


לבתי המשפט לנוער

עורך הדין איחסאן ווהבי, השופטת הצבאית מרב יצחקי, עורכת הדין נטע לב, עורכת הדין טל לויטס, עורכת הדין דניאל לוין-בוטוביה, עורכת הדין דפנה פינקלשטיין, עורכת הדין ויוי אביבה רכניץ


בחירת שופטי תעבורה לכהונת שופטי שלום

השופטת אושרת חנה בר, השופט עמית בר, השופטת מגי כהן, השופט ניר נחשון, השופטת ג'ידא עספור שאהין, השופטת מיכל שביט, השופטת שני שטרן, השופט יהונתן שניאור, השופטת שירי שפר


לפי סעיף 11ב לכללי השפיטה סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים(, התשמ"ד1984- , מתפרסמים בזה שמות המועמדים שעניינם יידון לפני הוועדה לבחירת שופטים באחד או יותר ממועדי הישיבות הבאים: יום שלישי י"א באדר א' התשפ"ד 20 בפברואר 2024, ביום חמישי כ' באדר א' התשפ"ד 29 בפברואר 2024, ביום שלישי כ"ה באדר א' התשפ"ד )05 במרץ 2024( וביום שלישי ב' באדר ב' התשפ"ד )12 במרץ 2024(:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


bottom of page